РІВНЕ (QHA) -

Атракціон знаходиться у мотузковому парку «Тарзан», у мікрорайоні Ювілейний. За словами директора парку Олександра Петрова, відкриття розважального об’єкту попередньо заплановане на перше травня. А зараз тривають останні організаційні та будівельні роботи.

Ідея спорудження скеледрому «Козак» виникла близько двох років тому, розповідає Олександр Петров кореспонденту QHA. До спорудження залучали рівненські компанії. Загальна вартість проекту складає близько 110 тисяч євро.

— Ми зрозуміли, що попит до спорту у рівнян зростає. Зазвичай для скелелазіння роблять стіну, а ми вирішили поєднати це з архітектурною спорудою, якою можна було б пишатися. Ми замовили дизайн-проект у Києві. Обрали саме цей варіант, тому що він гарний і тематичний. Довго шукали проектантів. Ми зрозуміли, що проект такого плану у Києві для нас надто дорогий – близько 10 тисяч умовних одиниць, тому вирішили залучати рівненські компанії, — говорить Олександр.

Можливо, у майбутньому атракціон стане своєрідною візитівкою міста Рівне. Принаймні, на це сподівається автор проекту. На верхівці голови буде оглядовий майданчик, де відвідувачі зможуть робити селфі. Крім того, тут планують проводити чемпіонати зі скелелазіння. Також є ідея всередині «Козака» зробити траси для спелеологів. Олександр Петров переконує, що подібних проектів в Україні поки що немає.

QHA