РІВНЕ (QHA) -

Величезний прапор розгорнули на стадіоні «Олімп». В акції брали участь місцеві студенти. Церемонія розгортання стягу супроводжувалася виконанням Гімну України.

Розміри прапора — 60 на 40 метрів, тому для того, щоб його розгорнути, знадобилося чимало людей.

Учасники флешмобу робили селфі поруч із прапором та під ним.

Участь в заході взяла заступниця мера Рівного Галина Кульчинська, яка залишилася задоволеною побаченим.

За її словами, великий прапор був розгорнутий на честь захисників Вітчизни — тих, які були у лавах УПА та які були у зоні АТО.

Організатори розповіли, що прапор до Рівного приїхав з Києва. Виготовлений він був іще п’ять років тому. Надалі стяг їздитиме містами країни — наступним містом, куди він поїде, має стати місто Малин Житомирської області.

— Цей прапор побував у більш ніж 50 містах країни, починаючи від Артемівська і закінчуючи крайніми західними, північними та південними точками. Ми його розгорнули сьогодні у Рівному, бо це символічно напередодні Дня захисника України, створення УПА, яке тут зародилося. Прапор подорожуватиме до самих холодів. Йому 5 років. Один раз він проходив реконструкцію його підлатали. Це символ. Він створений для того, щоб у той час, у 12-у році показати режиму Януковича, що Україна єдина, і що українці непоборні, вони від Заходу до Сходу. Прапор після перемоги Майдану продовжує свою місію, — зазначає один із організаторів Олексій Захарченко.

Цього року найбільший прапор України планують розгорнути у п'яти містах, після чого він знову повернеться до Києва.

QHA