РІВНЕ (QHA) -

Проект «Onuka» створили екс-вокалістка Tomato Jaws Ната Жижченко та відомий електронний музикант Євген Філатов (фронтмен групи «The Maneken»).

Гурт «Onuka» насамперед вирізняється унікальністю та незвичними образами, а їхні концерти супроводжуються відеоефектами, які справляють на глядача ще більше враження. Особливістю гурту є використання народних мотивів у поєднанні з електронною музикою. Музиканти грають на сопілці, свістульці, окарині, омнікорді, маленьких перкусійних інструментах, бандурі та навіть трембіті. Цікаво, що музикантки працюють ще й як діджеї. Рівняни належним чином оцінили ці особливості виступу.

Найбурхливіше зустріли відомі композиції «Місто» та «Vidlik», саме під такою назвою вийшов альбом гурту, який був присвячений Чорнобильській катастрофі. А одна з пісень, що називається «1986», була презентована до 30-річчя катастрофи у Чорнобилі. Лідер колективу Наталія Жижченко згадала, що минулого року було завершене зведення укриття над ЧАЕС, наголосивши на важливості проекту для всіх нас. Для Наталії ця тема є близькою, адже її батько був ліквідатором наслідків на ЧАЕС.

Солістка подякувала рівненській публіці, що приділила увагу їхньому виступу:  

— Час — це найдорожче, що є у світі. Цінуйте час із рідними та близькими, закликала Наталія Жижченко.

Глядачі не хотіли прощатися з артистами, тому викликали їх на біс. Гурт виконав ще дві пісні. Рівняни залишилися задоволені концертом та презентованим шоу.

Наступний виступ гурту «Onuka» відбудеться 14 лютого в Ужгороді.

 

QHA