МОСКВА (QHA) -

У Москві 19 квітня помер журналіст газети «Новий Петербург» Микола Андрущенко, якого жорстоко побили невідомі 9 березня. До цього він перебував у комі. Про це повідомляє агентство Rfi.

Журналіст писав про «бандитський Петербург» і про зв'язки Володимира Путіна з місцевим криміналітетом у 1990-х роках.

Повідомляється, що його побили, коли він прямував на ділову зустріч. У лікарні йому зробили операцію, і він понад два тижні перебував у стані штучної коми.

При цьому головний редактор газети, де працював журналіст, припустив, що причиною нападу на Андрущенка могли стати гострі публікації в газеті.

Андрущенко також дав коментар у документальному фільмі «Хуізмістерпутін» 2015 року. Там журналіст розповів про те, що Путін був «наглядачем» за мером міста Анатолієм Собчаком і про те, що у Путіна «попадалися друзі в середовищі кримінального світу».

Миколі Андрущенку на момент смерті було 74 роки.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, вранці 13 квітня в своїй квартирі в Саратові був затриманий російський опозиціонер В'ячеслав Мальцев, як пізніше стало відомо, у рамках справи за статтею 318 КК Росії «Застосування насильства відносно представника влади». Незабаром після затримання у нього стався серцевий напад.

В ефірі підконтрольного Кремлю телеканалу «Росія-1» В'ячеслав Мальцев звинуватив президента РФ Путіна в економічних проблемах Росії і заявив, що йде до Думи, щоб домагатися його імпічменту.

ФОТО: інтернет

QHA