МОСКВА (QHA) -

Глава Комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков запропонував відповісти на заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова щодо пропуску росіян до України тільки за біометричними паспортами.

— Росія повинна дзеркально відповісти на ускладнення в'їзду російським громадянам до України, оголошене Турчиновим. Україна заплатить за це більшу ціну.

Нагадаємо, 24 червня Турчинов заявив, що громадян Росії з часом слід пропускати до України тільки за біометричними закордонними паспортами з контролем біометричних даних.

Також у грудні минулого року міністр закордонних справ України Павло Клімкін говорив про підготовку до введення візового режиму з Російською Федерацією, при цьому зазначивши, що візовий режим — це відносини між цивілізованими країнами.

Як повідомляло QHA, у Держприкордонслужбі України запевнили, що пункти пропуску на кордоні з Росією обладнані засобами біометричного контролю, і в разі введення в'їзду до України громадян РФ за біометричними паспортами додаткового їх облаштування не буде потрібно.

ФОТО: інтернет

QHA