КИЇВ (QHA) -

Комітет Верховний Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув на своєму засіданні проект постанови, що стосується Аміни Окуєвої, йдеться на Twitter-сторінці парламенту.

Зокрема, парламентарії пропонують проект постанови про звернення до президента України щодо присвоєння звання Героя України Аміні Окуєвій посмертно.

Ініціатива була подана депутатами-радикалами Олегом Ляшко, Ігорем Мосійчуком, Андрієм Лозовим, Дмитром Лінько, а також нардепами з "Народного Фронту" Антоном Геращенко та Ігорем Котвицьким.

— Зазначеним проектом постанови пропонується звернутися до Президента України з пропозицією про присвоєння Аміні Окуєвій вищого ступеня відзнаки в Україні — звання Герой України (посмертно) і за результатами громадського обговорення здійснити відповідні заходи щодо перейменування однієї з вулиць населеного пункту на честь Аміни Окуєвої, — йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Раніше повідомлялося, що жителі Дарницького району Києва звернулися з пропозицією перейменувати вулицю Російську на вулицю Аміни Окуєвої.

Нагадаємо, що 30 жовтня у результаті обстрілу автомобіля біля селища Глеваха Київської області загинула Аміна Окуєва. Згідно з попередніми даними, кілерів було двоє. Окуєву поховали 1 листопада у Дніпрі.

QHA