БУЕНОС-АЙРЕС (QHA) -

Правоохоронні органи Аргентини на території посольства Російської Федерації в Аргентині виявили 12 валіз з кокаїном. Про це повідомляють аргентинські ЗМІ.

У валізах знаходилося 389 кілограмів наркотику, який був розфасований у 360 пакетів, вартість якого оцінили у 50 мільйонів євро. Посилки з наркотиком планували відправити дипломатичною поштою в Росію та деякі країни Європи.

Міністр безпеки Аргентини Патрісія Буллріч зазначила, що в розслідуванні були задіяні також російські поліцейські, а саме розслідування тривало більше року в обох країнах.

Розслідування почалося у грудні 2016 року, коли російський посол повідомив, що виявив наркотики у приміщенні школи при посольстві РФ.

За попередньою інформацією, валізи з наркотиками приніс співробітник посольства у липні 2016 року і того ж року звільнився. До наркотрафіку були причетні двоє людей в Аргентині і троє в Росії. Деяких затримала поліція.

Правоохоронці Аргентини провели масштабну спецоперацію, під час якої підмінили наркотики борошном і помістили у валізи GPS-пристрої, а також почали прослуховувати розмови підозрюваних.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України (СБУ) спільно з прокуратурою викрили діяльність міжрегіонального угрупування торговців кокаїном і вилучили найбільшу за останні п'ять років партію наркотиків. Роздрібна вартість вилученого за цінами «чорного ринку» становить понад 5 мільйонів гривень.

Джерело: Todo Noticias

QHA