НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

У Нью-Йорку 24 вересня, у неділю пройде Марш Миру під девізом «Разом на благо миру: повага, безпеку і гідність для всіх».

Про це повідомляється на сторінці заходу в Фейсбуці.

Організатори зазначають, що на акцію зберуться ті, хто бажає перешкодити продовженню агресивної зовнішньої політики, що проводиться керівництвом путінського злочинного режиму Росії щодо сусідніх держав, у першу чергу — війні з Україною, а також ескалації зовнішньополітичної напруженості в світі в цілому.

— Мета політики Кремля — ​​збереження влади за всяку ціну. Заради здійснення цієї мети путінський режим розв'язує загарбницькі війни, шантажує світове співтовариство, — сказано в повідомленні активістів.

Крім того, під час акції активісти вимагатимуть від російської влади негайно припинити війну з Україною і підтримувати злочинний режим Башара Асада в Сирії.

— Ми вимагаємо негайного повернення всіх анексованих територій. Чекаємо вас 24 вересня о 3 годині дня біля генконсульства Росії в Нью-Йорку.

 

Міжнародний день миру відзначають 21 вересня. У цей день всім воюючим країнам пропонується скласти зброю і припинити бойові дії.

Як раніше повідомляло QHА, у Києві молодь провела флешмоб на Майдані Незалежності з плакатами і повітряними кульками з нагоди свята.

QHA