КИЇВ (QHA) -

У ніч з 29 на 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві пройде мирна акція в пам'ять про побиття студентів у 2013 році.

Про це повідомили організатори акції «Громадянська ініціатива постраждалих 30-го листопада "Покарати винних"».

Вони відзначили, що акція має на собі такі завдання: нагадати владі про її обов'язки перед українським народом, вшанувати пам'ять учасників подій 30 листопада, зібрати людей, які брали участь в акції чотири роки тому, довести до відома громадськості про ситуацію навколо розслідування вбивств активістів під час Революції Гідності.

В акції братимуть участь потерпілі від побиття «Беркутом» 30 листопада 2013 року і учасники Революції Гідності. За оцінками організаторів, у події будуть брати участь не менше 100 осіб.

Нагадаємо, у ніч на 30 листопада 2013 року, через тиждень після початку виступу активістів на підтримку угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співробітники «Беркута» жорстоко розігнали учасників мирної акції на Майдані. Пізніше цю подію назвали «Побиття студентів».

Нагадаємо, раніше, 21 листопада, в четверту річницю початку протестів на Майдані в українській столиці знову пройшли акції протесту. Зокрема, низка рухів і громадських організацій: "Коаліція учасників Помаранчевої революції" (КУПРу), Добровольчий рух Організації українських націоналістів (ДР ОУН), Комітет визволення політв'язнів заявили про початок на Майдані Незалежності безстрокової акції протесту. Вони спробували поставити намети, однак це їм не дозволили зробити співробітники МВС.

QHA