КИЇВ (QHA) -

У Міністерстві закордонних справ підтвердили, що білоруські спецслужби затримали керівника підприємства ПАТ "Завод обважнювачів" Олександра Скибу.

Про це заявив заступник директора департаменту, начальник управління консульського забезпечення МЗС України Василь Кирилич.

— Посольство України у Білорусі звернулося нотою до МЗС Білорусі у зв'язку із інформацією про затримання громадянина України, який перебував у країні з діловою метою. Посольство просить невідкладно повідомити про причини, обставини затримання, місце і умови утримання громадянина України, зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Білорусі співробітники спецслужб затримали ще одного українця — керівника підприємства ПАТ "Завод обважнювачів" (місто Костянтинівка, Донецька область). Зазначається, що директор ПАТ Скиба Олександр Сергійович 15 листопада прибув до Мінська у відрядження, де мав провести переговори з керівництвом ВАТ «Мінський тракторний завод», з яким укладено договір про поставку продукції. Назад він планував вилетіти в той же день, про що сказав по телефону ввечері. Однак наступного дня він повідомив, що його затримали співробітники КДБ Білорусі.

Джерело: Українська правда

QHA