КИЇВ (QHA) -

За подіями 8 і 9 травня до відділень поліції запрошені 89 осіб, відкрито 8 кримінальних проваджень. Про це повідомляє заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевіч, передає прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Стверджується, що всього в Україні відбулося понад 2 тисячі масових заходів, участь в яких взяли близько 700 тисяч громадян. Безпеку і порядок у ці дні забезпечували понад 30 тисяч поліцейських і 3,5 тисячі військовослужбовців Національної гвардії.

Представник поліції зазначив, що значну роль в організації спостереження за розвитком подій і фіксації правопорушень зіграло використання новітнього обладнання — трьох спеціальних автомобілів візуального спостереження Ситуаційного центру Національної поліції та Національної гвардії, а також поліцейський вертоліт.

Олександр Фацевіч додав, що за результатами опитування учасників заходів у 5 регіонах України було відкрито 8 кримінальних проваджень.

Як повідомлялося, 9 травня в Дніпрі під час акції «Марш перемоги», організованої нардепом Олександром Вілкулом, сталася бійка між хлопцями спортивної статури і ветеранами АТО. У результаті конфлікту за медичною допомогою звернулися шестеро поліцейських і вісім учасників масових заходів, які отримали в основному травми голови.

За фактом побиття затримано 12 так званих тітушок, яким інкримінується стаття про участь у масових заворушеннях. Одному з них вже вручено підозру.

ФОТО: МВС

QHA