Мумбаї (QHA) -

У «економічній столиці» Індії Мумбаї недоторкані проводять акції протестів.

Протестувальники пошкодили десятки автобусів та автомобілів, а також заблокували вулиці і зупинили залізничне сполучення.

Через протести у деяких районах міста закрили магазини і офіси.

Подібні акції пройшли у Колхапурі, Ахмаднагарі, Аурангабаді та інших містах.

За попередніми даними, влада штату Махараштра переконала лідерів нижчих каст припинити акції.

Протестувальники вийшли на вулиці після того, як у понеділок касті недоторканих не вдалося відсвяткувати 200-річчя битви при Корегаоні, що призвело до сутичок з членами вищих каст, у результаті чого постраждали десятки людей, ще один був убитий.

QHA повідомляло, що у провінціях Лурестан, Хузестан, Ілам, Кум, Керманшах, Голестан і Марказі (Іран) іранці вийшли на масові мітинги проти спалахів насильства на антиурядових протестах. Вони скандують гасла на підтримку Верховного лідера ісламської революції аятоли Алі Хаменеї і проти спалахів насильства.

Нагадаємо, протести в Ірані почалися минулого тижня. Центром демонстрацій стало велике місто Мешхед — один з релігійних центрів країни. Протягом короткого часу протести охопили багато інших міст Ірану, у тому числі, і Тегеран — столицю країни.

Якщо на початку протестуючі висували лише соціальні вимоги, то незабаром вони почали вимагати політичних змін в країні — відставку президента і навіть складення повноважень глави держави, духовного лідера Ісламської республіки Іран Алі Хаменеї.

Джерело: NDTV

QHA