КИЇВ (QHA) -

На 19 лютого 2018 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення Київської міської та обласних державних адміністрацій, на обліку перебуває близько 1,5 млн переселенців з Донбасу і Криму. Про це заявили у прес-службі Міністерства соціальної політики.

На кінець вересня загальна кількість внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій становило понад 1,5 млн осіб. Приблизно третина з них вирішила не їхати від батьківщини занадто далеко і осіла в неокупованих районах Донецької області — за даними Мінсоцполітики, мова йде про більш ніж 519 тис. осіб. На Луганщині на мирній території проживають 298 тис. переселенців.

Третьою за популярністю серед переселенців областю продовжує залишатися Харківська. Там зареєструвалися понад 196 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Далі йде Київ — 175,6 тис. осіб (плюс 63,75 тис.  у Київській області) і Дніпропетровщина  73,97 тис.

Найменше зареєстрованих переселенців на заході України  у Тернопільській (2,5 тис.), Закарпатській (3,5 тис.) та Рівненській (3,25 тис.) областях.

Нагадаємо, раніше Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб спільно з громадянською організацією «Донбас SOS» і програмою «Радник з питань ВПО» підписали меморандум про роботу нової гарячої лінії.

QHA