КИЇВ (QHA) -

У Міністерстві соціальної політики України зараз проводять обшуки співробітники Генеральної прокуратури України та Національної поліції в рамках розслідування фактів сприяння чиновниками міністерства у здійсненні незаконного імпорту товарів на територію України без сплати до державного бюджету, а також розкрадання бюджетних коштів.

— Генпрокуратурою спільно з Нацполіцією проведені обшуки у Міністерстві соцполітики України, написала прес-секретар генпрокурори України Лариса Сарган на своїй сторінці у Twitter.

У свою чергу про обшуки повідомляє журналіст Олександр Дубчинський у Facebook, посилаючись на главу Мінсоцполітики Андрія Реву.

Тим часом у Мінсоцполітики (там, де вважають, що українці багато їдять) обшуки. Автогеном розкривають сейфи у заступника міністра Привалова і начальника управління адміністративного забезпечення. Кажуть, по темі Мінсоцівської парафії визнання вантажів гуманітарною допомогою (схема відходу від податків), повідомило джерело.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, управління Генпрокуратури з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями, розслідує кримінальне провадження щодо посадових осіб Мінсоцполітики за фактом сприяння ними керівникам комерційних структур у здійсненні незаконного імпорту товарів на територію країни без сплати податків і обов'язкових платежів до держбюджету.

Також обшуки проводилися за фактом розкрадання в особливо великих розмірах бюджетних коштів, спрямованих на оздоровлення дітей шкільного віку та соціального незахищеною категорій населення за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

QHA