СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

На сторінці правозахисної організації «Кримська солідарність» з'явилася інформація про незакінчений проект затриманого кримськотатарського активіста і журналіста Нарімана Мемедемінова.

За словами правозахисників, Мемедемінов мріяв створити серію роликів про політв'язнів в окупованому Криму і за два тижні до арешту закінчив короткий фільм про Сулеймана Асанова, якого окупанти звинувачують в організації «терористичної діяльності».

— «Кримська солідарність» вважає своїм обов'язком опублікувати це відео, а також повністю реалізувати його ідею — розповісти світу про кожного політв'язня Криму, — пишуть вони.

Текст до ролика про Асанова журналіст начитував самостійно.

Нагадаємо, що 22 березня 2018 року в будинку Нарімана Мемедемінова у селі Холмівка Бахчисарайського району провели обшук. Силовики оточили не тільки будинок активіста, але й усю вулицю, а після обшуку відвезли Мемедемінова до Сімферополя.

Пізніше ФСБ відкрила справу проти Мемедемінова.

Підконтрольний Кремлю Київський районний "суд" Сімферополя 23 березня обрав запобіжний захід кримськотатарському активісту Наріману Мемедемінову у вигляді тримання під вартою строком на 1 місяць і 24 дні.

Раніше QHA повідомляло, що кримськотатарського активіста Нарімана Мемедемінова переслідують за його журналістську діяльність.

QHA