КИЇВ (QHA) -

Співробітники поліції, прокуратури та медичних установ покривали вбивство 26-річної сестри Ірини Ноздровської Світлани Сапатінської.

Про це написав Андрій Руденко на своїй сторінці у Facebook, аналізуючи скани документів.

— Ось за що боролася Ірина Ноздровська. Ці документи свідчать, що поліція, прокуратура і навіть працівники медичного закладу покривали злочин, — написав він.

У сканах народний депутат України Віктор Кривенко, який підтримував Ноздровську, звертався з депутатськими зверненнями до органів МВС, охорони здоров'я та прокуратури.

Нагадаємо, 1 січня поблизу села Демидів Вишгородського району Київської області співробітники поліції знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської, яка зникла в кінці грудня у Києві.

Як стало відомо кореспонденту QHA, тіло Ноздровской знайшли під мостом через річку Кізка. Є підстави вважати, що її викинули з автомобіля.

У Києві 2 січня відбулася акція протесту біля головного управління Національної поліції Київської області у зв'язку із вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської.

Начальник Головного управління Національної поліції у Київській області полковник поліції Дмитро Ценов заявив, що доньці та батькам вбитої Ноздровської надали охорону.

Юрист Ірина Ноздровська розслідувала вбивство своєї 26-річної сестри Світлани Сапатінської.

Два роки тому Дмитро Россошанський, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, скоїв ДТП, у результаті якого загинула 26-річна Світлана Сапатінська — сестра Ірини Ноздровської.

У червні цього року Дмитра Россошанського засудили до 7 років тюремного ув'язнення. 28 грудня його адвокат спробував домогтися апеляції, але зробити це не дозволила обурена громадськість.

Ноздровській часто погрожували друзі і родичі Россошанського. Сам Россошанський є племінником голови суду Вишгородського району Київської області Сергія Купрієнка.

QHA