КИЇВ (QHA) -

У Солом'янському районному суді Києва, де меру Одеси Геннадію Трухановому обирають запобіжний захід, міський голова пояснив свою довгу відсутність на роботі.

За його словами, він уперше за три роки взяв відпустку.

— Я вперше за три роки був у відпустці. Хоча у нас, здається, 45 діб на рік дається, — сказав він, додавши, що у нього ще залишилися декілька днів відпустки.

Також, за словами Труханова, запрошення до Чехії він отримав вже давно і ця поїздка стосувалася закупівлі транспорту.

— Я вам скажу, що одесити мене підтримують. Їм головне результат. Немає різниці, скільки мене не було у місті. До 18 січня я був у відпустці. Далі я продовжив відпустку, — сказав Труханов, додавши, що його запросили на Водохреща до Афону, де він обговорював завезення в Україну церковної святині.

Далі, за словами Труханова, він переїхав до Греції, де мав зустріч з мером Афін.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просить суд обрати для Труханова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 50 мільйонів гривень.

14 лютого у київському міжнародному аеропорту «Бориспіль» затримали мера Одеси Геннадія Труханова. Про це повідомили у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

Спікер Держприкордонслужби Олег Слободян заявив, що вранці 14 лютого Труханов прилетів з Варшави до Києва, де його затримали й одразу ж повідомили про підозру.

QHA