НОВООЛЕКСІЇВКА (QHA) -

Сьогодні в Новоолексіївській мечеті, після п'ятничного намазу, почався "Кримський марафон" — збір коштів для кримськотатарських активістів, які не в змозі оплатити призначені їм штрафи за участь в одиночних пікетах.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Яким Сеітаблаєв.

Він закликав усіх мусульман приєднатися до акції і розмістив фотографії з заходу.

У місті Гебзе в провінції Коджаєлі кримські татари, які проживають в Туреччині, підтримали марафон з оплати штрафів учасників одиночних пікетів в анексованому Криму.

QHA публікує реквізити для перерахування коштів на оплату штрафів, які кримські "суди" наклали на активістів одиночних пікетів на окупованому півострові.

УКРАЇНА:

карта Приватбанку:

KADYROV ENVER ALIEVICH
RAHUNOK 26048052603412
MFO 300711
EGRPOU 37488381

РОСІЯ:

Карта Ощадбанку:
5336 6900 1928 5628
на ім'я Баркар Л.
(Переказ з позначкою "для Криму")

18 грудня 2017 року в окупованому Криму відбулися засідання окупаційних «судів» в адміністративних справах проти кримських татар. Покарання у вигляді штрафів отримали 65 активістів, які брали участь 14 жовтня 2017 року в одиночних пікетах проти репресій російських силовиків щодо кримських татар. Сума штрафів складає переважно 10 тисяч рублів (4,5 тис. грн), у низці випадків — 15 тисяч рублів.

Нагадаємо, 14 жовтня в Криму було затримано мінімум 34 людини за участь в одиночних пікетах. Усього в акції протесту на окупованому півострові взяли участь понад 100 осіб. Люди вийшли з одиночними пікетами у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова.

Всі затримання проходили з порушенням навіть чинного на анексованому півострові російського законодавства.

Пізніше людям почали масово виписувати протоколи, звинувачуючи їх у порушенні правил проведення публічних заходів. Одиночні пікети у протоколах названі несанкціонованою масовою акцією.

QHA