МАРІУПОЛЬ (QHA) -

Ініціатором створення Молодіжного центру виступив Маріупольський союз молоді спільно з Представництвом Данської ради у справах біженців в Україні. Відкриття відбулося 22 березня. Фінансування проекту проходило за підтримки Уряду США. За словами організаторів, Центр має стати свого роду вільним простором для організації дозвілля молоді та підлітків. Тут відвідувачі зможуть безкоштовно і з користю проводити свій вільний час, стати учасниками тренінгів та отримати підтримку фахівців, наставників та психологів. У розпорядженні відвідувачів будуть три кімнати: для дозвілля, для тренінгів та занять, а також кімната для індивідуальних консультацій з психологом або юристом Центру.

Анжела Петах, координатор Молодіжного центру, розповіла:

— Тут проходять заходи для всіх, не тільки для переселенців, а й для всіх бажаючих. Більше того, ми можемо приймати тут не тільки молодь. Якщо хтось у віці старше 19-20 років захоче провести час у центрі, ми з радістю приймемо всіх. Ми хотіли створити ще один простір для підлітків і молоді, де вони зможуть почуватися вільно, розкуто і мати можливість розвиватися.

Відкриття аналогічних центрів заплановане у Краматорську та Слов'янську: на базі Краматорського вищого торгово-кулінарного училища та одного з навчальних закладів Слов'янська.

QHA