ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 11 грудня, у приміщенні Львівського палацу мистецтв розпочала свою роботу Фабрика Святого Миколая, яка щороку перед зимовими святами збирає подарунки для малозабезпечених діток, аби Миколай приніс гостинці під подушку до кожного. 

2017 року до участі у благодійному проекті зголосились близько восьми сотень волонтерів, які протягом всього тижня збиратимуть та пакуватимуть гостинці. До слова, така кількість волонтерів є рекордною за весь час існування акції.

Головними адресатами фабрики є діти із малозабезпечених сімей, сироти та діти з сімей учасників АТО. Тому вже незабаром півтисячі помічників Святого Миколая потішать подарунками майже три тисячі дітлахів. 

— Цього року у нас дуже багато волонтерів, минулоріч нам бракувало людей, а тепер ми раді такій кількості помічників. У п’ятницю був перший завіз, небайдужі львів’яни уже принесли чимало подарунків і приноситимуть впродовж тижня. Це лише початок, надіємося, що подарунків вистачить всім. Насправді більш важливими є не ці символічні подарункові пакети, а емоції, які несуть молоді люди цим дітям, та увага, якої вони так потребують, — розповіла координаторка акції Христина Дольна. 

До урочистого перерізання симоволічної стрічки з нагоди старту Фабрики Святого Миколая запросили мера Львова Андрія Садового, який закликав львів`ян брати участь у акції:

— Закликаю і всіх прошу долучатися, бо це не пропаде, якщо буде більше подарунків — то більше діток отримують від Миколая такий презент.

Приєднатись до доброї справи можуть усі охочі, Фабрика Святого Миколая збиратиме подарунки до 14 грудня щоденно з 10:00 до 19:00 за адресою: вул. Коперника,17.

Організатори просять благодійників приносити не лише іграшки та солодощі,а не забувати й про корисні презенти: фрукти, одяг, канцелярське приладдя, дитячі книжки та засоби гігієни.

QHA