ЛЬВІВ (QHA) -

13 березня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося відкриття пересувної виставки "Формула безпеки Україна — НАТО". Експозиція присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору.

— Структура виставки передбачає історичну частину, яка розміщена на стендах, де на основі цитат, історичних фактів та документів розкривається історія створення НАТО. Одним з основних елементів є також міфи про НАТО, серед яких є те, що НАТО є ворожим військовим союзом, те що НАТО спровокувало Майдан, а також те, що Росія змушена була анексувати Крим для убезпечення себе від розташування НАТівських баз на півострові. Усі ці міфи розбиваються фактажем, документами із концепції Альянсу, — зазначив заступник директора Центру міжнародної безпеки та партнерства факультету міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка Олександр Кучик.

Проект став можливим за підтримки Міністерства інформаційної політики України, Українського кризового медіа-центру, Центру інформації та документації НАТО в Україні. 

Сама ж виставка є мандрівною і пробуде у Львові до 19 березня. Прийти та ознайомитись з інформаційними стендами може кожен охочий у робочі години навчального закладу. 

QHA