ЛЬВІВ (QHA) -

В ніч з 3 на 4 листопада в центрі Львова у провулку Крива Липа військові спільно з поліцією провели облаву на студентів.

Вночі, близько 12-ї години військові та поліція заблокували провулок і почали перевірку документів серед молоді.

— Проїзд Крива Липа перекрили військові. Перевіряють документи в усіх хлопців призовного віку. Відпускають тільки тих, хто має документи або студентський за умови, що денна форма навчання. Частина військових з поліцією намагалися прорватися до закладу Paradox, написала студентка Софія Галан на своїй сторінці у Facebook.

Представник Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська заявила, що поліція в цьому участі не брала. У військовому комісаріаті Львівської області, який є організатором акції, поки не коментують інцидент.

Керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони Олександр Пронюк підтвердив проведення перевірки.

Якщо говорити юридичною мовою, то дозволено все, що не заборонено законом. Знаєте, військові виконують не свої особисті заходи, а заходи, що стосуються національної безпеки. Адже зараз відбувається призов до національної службу, і багато хто добровільно прийшов і виконує свій обов'язок, а іншим треба дати для цього стимул. Тому, щоб вчасно провести заходи, організовуються такі випадки для вручення повісток. Законодавством це, на жаль, не дуже врегульовано. Але можу сказати, що нікому наручники не одягали, нікого не лякали.

Раніше QHA повідомляло, що в ніч на 28 жовтня у Києві відбулася облава у клубі Jugendhub (колишній будинок культури на Лук'янівці). В цей час у клубі було близько 200 осіб у віці 15-25 років. Поліція затримала 17 осіб з наркотиками, серед них 20-річний бармен і 30-річний чоловік з великою кількістю готівки. Правоохоронці виявили 32 особи, що ухиляються від призову, їх доправили в пункт призову Києва.

Джерело: ZAXID.NET

QHA