ЛЬВІВ (QHA) -

Учора вранці, 20 лютого, на флагштоку перед будівлею львівської Ратуші вперше було піднято червоно-чорний прапор ОУН. Про це заявила прес-служба Львівської міської ради.

— Сьогодні, у зв'язку із Днем пам'яті Героїв Небесної Сотні, на виконання постанови «Про відзначення на території міста Львова дат, пов'язаних з видатними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам'яті борців за незалежність України», перед будівлею Львівської міської ради вивісили червоно-чорний прапор, — йдеться у повідомленні.

Міська влада також вивісила тематичний банер із зображенням Героїв Небесної Сотні і словами блаженнішого Любомира Гузара: "Голодного можна купити, а вільного тільки вбити".

Нагадаємо, 30 січня депутати Львівської облради затвердили порядок використання революційного червоно-чорного прапора ОУН в регіоні. Відповідне рішення підтримали 62 депутати.

Рекомендується вивішувати такі прапори на будівлях органів влади під час святкування дат, пов'язаних з визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам'яті героїв.

QHA