ЛЬВІВ (QHA) -

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій реалізує нову програму — безкоштовне тимчасове поселення бійцям АТО з інших міст у хостелах Львова. Програма поселення дає можливість учасникам бойових дій на Донбасі, які приїхали у столицю Галичини для проходження медичного обстеження за направленням медустанови, для відвідування могил побратимів, для участі в урочистостях або з одноденним гостьовим візитом, оселитися у Львові безкоштовно.

Також цією послугою можуть скористатися члени сімей військовослужбовців, загиблих на сході України, і родичі поранених бійців, які приїздять до Львова, щоб доглядати за своїми чоловіками, синами або братами під час їхнього лікування або реабілітації.

Всі витрати, пов'язані з оплатою проживання гостей Львова, бере на себе міський бюджет.

Як повідомила кореспонденту QHA прес-секретар Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Заріна Акопянц, дана програма почала працювати в кінці грудня 2016 року.

Послугою безкоштовного поселення вже скористалися 110 учасників АТО і членів їхніх сімей з різних регіонів України. Щоб скористатися цією послугою, необхідно попередньо звернутися до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій особисто або по телефону.

Що стосується термінів поселення, то поранених ветеранів АТО і членів їхніх сімей забезпечують тимчасовим безкоштовним житлом протягом такого часу:

для обстеження за направленням медичного закладу до двох діб. За необхідності тривалого обстеження термін проживання може бути продовжений;

— для забезпечення догляду за потерпілими бійцями під час їхнього лікування або реабілітації термін не обмежений.

Щоб отримати більше інформації про порядок поселення та бронювання номерів, звертайтеся до Центру за адресою: Львів, вул. Пекарська, 41, або за телефонами: +38 (067) 962-83-25; +38 (063) 434-65-46; +38 (050) 788-72-38.

ФОТО: інтернет

QHA