СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Представники громадських організацій в анексованому Криму обурені зростанням звалищ біля населених пунктів півострова.

У так званому "міністерстві екології республіки" розповіли, що обурення активістів викликав той факт, що, незважаючи на проведення всіх необхідних процедур і збудження адміністративних справ, всі звалища не просто залишилися на колишньому місці, але вже встигли збільшитися і невідомо, чи будуть прибрані до кінця року.

Громадські працівники для вирішення питання ліквідації стихійних звалищ готові повторно звернутися до "міністерства екології" Криму.

Мабуть, проблема сміття стає все більш актуальною для підконтрольної Кремлю влади Криму. Сьогодні стало відомо, що "прокуратура Республіки Крим" оштрафувала на півмільйона російських рублів сімферопольське сміттєспалювальне підприємство за нанесення шкоди екології.

Так, під час перевірки встановлено, що спеціалізована компанія, яка спалювала сміття в безпосередній близькості від житлового мікрорайону, використовувала невраховані джерела викидів шкідливих речовин.

Втім, про погіршення життя в Криму свідчать низькі зарплати і зростання алкоголізму.

QHA писало, що анексований Крим зайняв 70-е місце в рейтингу регіонів Росії за зарплатами в цьому році та що півострів перетворюється на "пияцький регіон РФ".

QHA