СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

До 1 квітня 2018 року рух дорогою Соколине—Ай-Петрі—Учан-Су заборонений для всіх видів транспорту, за винятком транспорту підвищеної прохідності, обладнаного засобами проти ковзання. Про це повідомляє прес-служба підконтрольної РФ адміністрації Ялти.

Дане питання обговорювалося на робочій міжвідомчій нараді, яка відбулася в "адміністрації Ялти" з ініціативи депутата Держдуми РФ Андрія Козенка.

В ході наради працівники ДАІ пояснили, що відповідно до наказу так званого "Державного комітету дорожнього господарства Республіки Крим" з метою забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорогах регіонального або міжмуніципального значення, у період з 10 листопада 2017 року до 1 квітня 2018 року тимчасово обмежений або припинений рух транспортних засобів.

— У число доріг, де рух заборонений, потрапляє і ділянка дороги Соколине Ай-Петрі—Учан-Су. На цій ділянці на весь період снігопадів і ожеледиці заборонений рух всіх авто-мото транспортних засобів, за винятком транспортних засобів категорії М1 підвищеної прохідності, обладнаних засобами проти ковзання (шипи, ланцюги), — говориться в повідомленні.

За підсумками наради прийняте рішення звернутися до Держкомітету дорожнього господарства з питання внесення до наказу доповнень щодо збільшення нормативів очищення ділянки дороги Соколине—Ай-Петрі—Учан-Су в зимовий період з 4 до 24 години.

Раніше повідомлялося, що так зване Міністерство майнових і земельних відносин Криму має намір продати акції трьох санаторіїв на Південному березі Криму. Серед них акції АТ «Санаторій« Ай-Петрі», за який влада має намір виручити 224,7 млн ​​руб. (близько 103 млн грн), за «Санаторій« Місхор» — 111, 1 млн руб. (близько 51 млн грн) і за «Дюльбер» 52,9 млн руб. (близько 24,3 млн грн).

QHA