СІМФЕРОПОЛЬ/АКЪМЕСДЖИТ (QHA) -

У кількох містах окупованого Росією Криму сьогодні, 8 квітня, пройшли мітинги проти тероризму, проведені за розпорядженням Москви, повідомляють російські інформагентства.

Зокрема, в Сімферополі на мітинг в рамках акції «Разом проти терору» прийшли близько трьох тисяч чоловік.

Так звані кримські депутати скористалися масовими заходами, аби в черговий раз проявити свою відданість країні-окупанту.

— Трагедія (теракт в Санкт-Петербурзі 3 квітня. Ред.), яка забрала життя десятків людей, ще більше згуртувала і зміцнила не тільки пітерців, але всю Росію. Післязавтра делегація Державної ради Криму й уряду півострова на чолі з Володимиром Константиновим і Сергієм Аксьоновим буде в Пітері і від імені кримчан низько вклониться героїзму і мужності пітерців, заявив прокремлівський депутат Юхим Фікс.

На мітингу в Керчі були присутні здебільшого працівники бюджетних організацій, пенсіонери і школярі. У натовпі були помічені люди зі списками, які займалися звіркою присутніх і підрахунками.

Весь світ налаштований проти Росії, настали важкі часи, ми всі повинні згуртуватися, закликав бюджетників з трибуни представник церкви.

Самопроголошений глава Криму Сергій Аксьонов на своїй сторінці в Фейсбуці написав, що вибух у Санкт-Петербурзі — це «підлий і боягузливий удар по мирних людях». 6 квітня він доручив посилити заходи безпеки на стратегічних об'єктах анексованого півострова і повідомив, що Крим готовий надати посильну допомогу петербуржцям.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 3 квітня в метро Санкт-Петербурга прогримів вибух. За останніми даними, загинуло 14 осіб, кілька десятків отримали поранення. Влада Росії назвала вибух терактом.

5 квітня адміністрація президента Росії Володимира Путіна розпорядилася про підготовку та проведення масштабних антитерористичних мітингів у регіонах країни.

ФОТО: інтернет

QHA