СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Росією Криму самопроголошена влада анонсувала видання газети українською мовою. Про проект окупантів розповів колаборант Криму, так званий «глава держкомітету республіки у справах міжнаціональних відносин та депортованих громадян» Заур Смирнов, передає російське інформагентство.

За повідомленнями зрадника України, газета окупантів розповідатиме «про життя українців у Криму» і вилаватиметья за підтримки кримського окупаційного «уряду».

— Газета розповідатиме про життя українців у Криму. Назва газети перебуває поки у робочому проекті,  повідомив колаборант.

Смирнов зазначив, що вже домовився з якоюсь «Українською громадою Криму» про вихід газети.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, активіста «Українського культурного центру» у Криму Андрія Виноградова з дружиною 12 січня затримали співробітники спецслужби РФ. Андрій Виноградов був відпущений ввечері того ж дня, кількома годинами раніше відпустили його дружину. Стосовно подружжя активіста співробітники ФСБ проводять дослідчу перевірку за кримінальною статтею за екстремізм. Після затримання активіста звільнили з роботи у будівельній фірмі «через зацікавленість спецслужб».

ФОТО: інтернет

QHA