СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У Криму відбувся суд щодо кримськотатарської активістки Абдуллаєвої Фери, яка звинувачувалася за ст. 17.3, ч. 2 (невиконання розпорядження судді або судового пристава щодо забезпечення встановленого порядку діяльності судів), повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність".

У грудні минулого року вона вже мала одне судове засідання, але внаслідок того, що сторона обвинувачення не змогла надати відеозапис з "правопорушенням", суд перенесли на 6 лютого.

Під час судового засідання сторона захисту знову зажадала відеозапис, однак ФССП заявили про те, що відеозапис зберігається протягом 10 днів, і наразі він вже видалений. Таким чином, суд постановив виправдати Абдуллаєву Феру і припинити проти неї провадження справи.

QHA повідомляло, що 17 січня почалося «судове» засідання у справі Фери Абдуллаєвої. Абдуллаєвої загрожував штраф від 500 до 1000 рублів або арешт на строк до 15 діб.

Нагадаємо, у підконтрольному Кремлю «Верховному суді» Криму склали протокол на дружину кримськотатарського політв'язня Феру Абдуллаєву, яка хотіла бути присутньою на судовому засіданні, щоб побачитися з чоловіком.

Відео: Кримська солідарність

QHA