СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Київський районний суд сьогодні розглядав справу Віктора Григоря — одного з активістів, які брали участь в одиночних пікетах.

За словами адвоката, підконтрольний Кремлю Верховний «суд» Криму раніше розглядав скаргу активіста і скасував рішення першої інстанції.

— Під час розгляду суддя ухвалив рішення про перенесення засідання на 30 квітня через те, що листоноша, який нібито повідомив мого поручителя, розповідав про вручення йому повідомлення особисто. Це не відповідає дійсності, — зазначив він.

За словами самого активіста, ніякого повідомлення він не отримував, а отже у його відношенні були порушені процесуальні норми. Захисник Григорія говорить про те, що суду варто припинити заведена справа.

Нагадаємо, 14 жовтня в Криму було затримано мінімум 34 людини за участь в одиночних пікетах. Усього в акції протесту на окупованому півострові взяли участь понад 100 осіб. Люди вийшли з одиночними пікетами у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова.

Усі затримання проходили з порушенням навіть чинного на анексованому півострові російського законодавства.

Пізніше людям почали масово виписувати протоколи, звинувачуючи їх у порушенні правил проведення публічних заходів. Поодинокі пікети в протоколах названі несанкціонованої масової акцією.

Раніше QHA повідомляло, що сьогодні в будинку Нарімана Мемедімінова у селі Холмівка Бахчисарайського району провели обшук.

QHA