КИЇВ (QHA) -

В окупованому Криму працюють 4 установи виконання покарання, в яких перебувають 3200 ув'язнених. Про це розповіла працівник відділу моніторингу пенітенціарних установ секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Галина Клімова на прес-брифінгу, який проходив у Києві 24 жовтня, передає кореспондент QHA.

Вона також повідомила, що на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей залишилося 27 установ виконання покарання, в яких перебувають близько 12 700 осіб.

— Щотижня до офісу Уповноваженого надходить 10-12 звернень від ув'язнених, які відбувають покарання на непідконтрольних Україні територіях, і від їхніх родичів. Тільки за минулий рік до Уповноваженого надійшло 324 таких звернення. Станом на сьогодні ми отримали інформацію щодо 798 ув'язнених, які висловили бажання відбувати покарання на території, підконтрольній Україні, — поділилася Климова.

За її словами, звернення надійшли від 415 засуджених з окремих районів Донецької області, 383 — з окремих районів Луганської області.

QHA