СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Співробітники російських спецслужб заблокували український православний храм в окупованому Сімферополі. Про це в Фейсбуці повідомляє співкоординатор організації «Координаційна рада організацій вимушених переселенців з Криму» Андрій Щекун.

— Сьогодні вранці повністю заблокований спецслужбами окупантів храм Святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира умісті Сімферополі. Архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента не пускають до храму. Зірвані замки. Варвари увірвалися до храму, ламають вівтар, конфіскують образи... — повідомив Щекун.

Пізніше Андрій Щекун повідомив, що архієпископ Климент вирушив в підконтрольний Кремлю Рада міністрів Криму, щоб висловити протест і зажадати пояснень.

Як повідомляло раніше QHA, 8 листопада 2016 року група співробітників фонду майна, підконтрольного окупаційному уряду, увірвалася до храму і спробувала опечатати перший поверх приміщення.

Раніше «апеляційний суд» Сімферополя зобов'язав Кримську єпархію УПЦ виплатити штраф у розмірі 0,5 млн рублів «міністерству майнових і земельних відносин Криму».

Нагадаємо, раніше QHA писало про утиски Української православної церкви в анексованому Криму. Владика Климент вже остерігався того, що розташування собору святих Володимира і Ольги приверне увагу нових бізнесменів, які прибули з окупаційною владою. Як виявилося, не тільки бізнесмени зазіхнули на територію храму, а й самопроголошені «правителі» Криму, які і керують фондом майна.

ФОТО: інтернет

QHA