СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

21 лютого в окупованому Криму у підконтрольному Кремлю Верховному суді відбудеться розгляд двох апеляційних скарг кримськотатарських активістів — учасників одиночних пікетів. Про це сьогодні у Facebook повідомило громадське об'єднання «Кримська солідарність».

Сьогодні у Верховному суді відбудеться розгляд 2-х апеляційних скарг пікетувальників, яким раніше, в суді першої інстанції винесли постанову про штрафи в розмірі від 10000 до 15000 рублів, сказано у повідомленні.

Так, засідання відбудеться у справі Сімара Якубова (13:30), захисником якого виступить Руслан Аджиєв, і у справі Сервера Сеїтібрамова (14:45), захисником якого буде Енвер Алімов.

QHA повідомляло, що чотирьом учасникам одиночних пікетів у Криму — Ахтему Алієву, Наріману Дервішеву, Синаверу Мустафаєву і Едему Бекірову «Верховний суд» Криму залишив чинним рішення першої судової інстанції. Таким чином, підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму відхилив апеляції адвокатів кримських татар.

Нагадаємо14 жовтня в Криму було затримано мінімум 34 людини за участь в одиночних пікетах проти свавілля російських силовиків щодо кримських татар. Всього в акції протесту на окупованому півострові взяли участь понад 100 осіб. Люди вийшли з одиночними пікетами у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова.

QHA