СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя 12 грудня продовжив арешт до 12 лютого 2018 року затриманому російськими силовиками за підозрою у скоєнні диверсій в анексованому Росією Криму громадянину України Геннадію Лимешку.

Утримання під вартою Лимешка продовжили за клопотанням слідчих ФСБ. Дружина заарештованого Ірина не підтвердила цю інформацію, оскільки вона не знає кримського адвоката, якого призначили її чоловіку.

Як повідомлялося, ФСБ Росії заявила про затримання 12 серпня в анексованому Криму чоловіка, якого вони назвали «агентом СБУ» і звинуватили у підготовці диверсій на півострові. Російські спецслужби 15 серпня оприлюднили відео затримання і допиту чоловіка. На камеру він назвав себе Геннадієм Лимешком 1992 року народження і зізнався в тому, що нібито готував диверсії на території анексованого Криму.

У Міноборони України повідомили, що затриманий в анексованому Криму і оголошений ФСБ Росії «агентом СБУ» громадянин України Лимешко служив у Збройних силах України за контрактом та був звільнений у травні поточного року через службову невідповідність. В СБУ назвали «черговою провокацією» повідомлення ФСБ Росії про затримання українського «агента».

QHA повідомляло, що у жовтні 2017 року Київська районний «суд» Сімферополя продовжив на два місяці арешт українцю Геннадію Лимешку.

Джерело: УНІАН

QHA