СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 6 лютого, у Верховному суді відбудеться розгляд трьох апеляційних скарг учасників одиночних пікетів в Криму, повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність".

Активісти оскаржать постанови про штрафи у розмірі від 10 000 до 15 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, винесені судами першої інстанції.

— Ці засідання мали відбутися вчора, але були перенесені на сьогодні у зв'язку із тим, що дуже довго тривали призначені раніше засідання, — йдеться у повідомленні правозахисників.

Нагадаємо, чотирьом учасникам одиночних пікетів в Криму — Ахтему Алієву, Наріману Дервішеву, Сінаверу Мустафаєву і Едему Бекірову "Верховний суд" Криму залишив у силі рішення першої судової інстанції.

14 жовтня минулого року в Криму було затримано мінімум 34 людини за участь в одиночних пікетах проти свавілля російських силовиків щодо кримських татар. Усього в акції протесту на окупованому півострові взяли участь понад 100 осіб. Люди вийшли з одиночними пікетами у Сімферополі, Джанкої, Гвардійському, Білогірську та інших містах окупованого півострова.

QHA