СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримськотатарському адвокату Маммету Мамбетову, який займається захистом затриманих окупантами у Криму активістів, надходять загрози. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

— Коли не вміємо працювати за законом, починаємо погрожувати захисту. СК РФ по Бахчисарайському району, — написав Мамбетов.

Адвокат зазначив, що це вже не перші погрози, які надходять йому.

Нагадаємо, раніше глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедля повідомив, що отримав погрози на свою адресу.

Зокрема, за його словами, погрожувати йому почали після повідомлення про обстріл будинку кримськотатарської родини в селі Курському в Криму.

Раніше QHA повідомляло, що окупаційна влада в Криму посилює переслідування кримських татар з метою «придушити інакомислення» на півострові. Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch у своїй заяві наголосила, що з моменту окупації Москва піддала корінне населення, а також журналістів, блогерів та активістів переслідуванню, залякуванням, погрозам, нав'язливим і незаконним обшукам будинків, фізичним нападам і викраденням.

QHA