СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні в окупованому Сімферополі так званий Верховний суд розгляне апеляцію кримськотатарського активіста Фазіла Ібраімова, повідомляє громадська організація "Кримська солідарність".

Судове засідання під головуванням судді Айкашева О.С. буде закритим. Сам фігурант надуманої справи візьме участь в засіданні у режимі відеоконференцзв'язку.

— У цій кримінальній справі дуже багато помилок, на що вказував сам слідчий. Одним з кричущих конституційних порушень є те, що Фазіл-аг'а був затриманий на 48 годин. Час затримання минув рівно о 13:30. Після закінчення цього часу він не був відпущений, — сказав адвокат затриманого Едем Семедляев.

Нагадаємо, в анексованому Криму окупанти відкрили дві кримінальні справи проти кримськотатарського активіста Фазіла Ібраімова.

«Влада» півострова звинувачує активіста у шахрайстві і незаконному зберіганні патронів. За версією окупантів, Ібраїмов протягом семи років збирав з учасників «галявини протесту» гроші для отримання землі. Постраждалими від дій кримського татарина нібито назвали себе три людини, а загальна сума «збитків» склала 4,8 млн рублів.

QHA