СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так званий суд Білогірського району окупованого Росією Криму стягнув 660 тисяч рублів з підприємства «Гарант» за незаконний видобуток піску. Про це сьогодні, 13 березня, заявили у прес-службі так званої прокуратури Криму.

— Встановлені порушення у діяльності ТОВ «МПП «Гарант», яке займалося видобутком піску на Літвіненківському родовищі за відсутності необхідних дозвільних документів. У результаті здійснюваної з порушеннями розробки родовища операції незаконно видобуто понад 5 тисяч кубометрів піску вартістю понад 660 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, — йдеться у повідомленні.

У результаті перевірок було порушено адміністративну справу за частиною 2 статті 7.3 Кодексу країни-окупанта про адміністративні правопорушення (користування надрами з порушенням умов, передбачених ліцензією на користування надрами, і (або) вимог затвердженого в установленому порядку технічного проекту).

Також так звана прокуратура Білогірського району пред'явила позов про стягнення з «Гаранта» понад 660 тисяч рублів як відшкодування збитку, заподіяного незаконним видобутком.

QHA повідомляло, що в окупованому Росією Криму оштрафували з початку 2018 року держпідприємство «Крименерго» на 1,9 млн рублів. Порушення з боку «Крименерго» полягали у недотриманні термінів узгодження проектної документації, а також термінів виконання договору за технологічним підключенням до електричних мереж.

QHA