СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму правоохоронці і громадські працівники продовжують шукати таксистів, які приїхали працювати на півострів з материкової частини України.

За їхньою інформацією, за один день подібних «рейдів» їм вдалося виявити 10 осіб, які працювали в районі залізничного вокзалу у Сімферополі.

— Були залучені громадські організації, у тому числі, і профспілка «Таксист» в якості таємних пасажирів. Вони підсаджувалися, оплачували проїзд, називали адресу, і під час маршруту співробітники ДІБДР зупиняли транспортні засоби, про які передавалася інформація, і співробітники МВС з економічних злочинів складали протоколи, — розповідає один з учасників подібних рейдів, глава профспілки «Таксист» Андрій Козир.

У свою чергу, прес-служба УДІБДР окупованого півострова повідомила, що на початку минулого року під час таких «перевірок» виявили понад 40 таксистів.

Раніше QHA повідомляло, що французький актор, зірка серії фільмів «Таксі» Самі Насері став почесним членом кримської профспілки таксистів і потрапив через це до бази «Миротворця».

QHA