СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Росією Криму найгірше працює мобільний зв'язок та інтернет у Ялті. Про це сьогодні, 5 березня, заявили у прес-службі Роскомнагляду.

Згідно з інформацією окупантів, найбільша частка неуспішних спроб встановлення голосового з'єднання зафіксована у Ялті (у ТОВ «К-Телеком» — 1,4%, у ГУП «Кримтелеком» — 1,7%, у ТОВ «КТК Телеком» — 2,4% ). Найкращі результати — у Керчі (у ТОВ «К-Телеком» — 0,7%, у ГУП «Кримтелеком» — 0,5%, у ТОВ «КТК Телеком» — 2,2%).

Ялта також показала найгірші результати за швидкістю інтернет–з'єднання: ТОВ «К-Телеком» — 6,1Мбіт/сек., ГУП «Кримтелеком» — 4 Мбіт/сек., ТОВ «КТК Телеком» — 3 Мбіт/сек. Найбільш висока швидкість — у Керчі: ТОВ «К-Телеком» — 8,6 Мбіт/сек., ГУП «Кримтелеком» — 7,5 Мбіт/сек., ТОВ «КТК Телеком» — 3,6 Мбіт/сек. Також Ялта разом з Керчю є лідерами за кількістю недоставлених повідомлень.

Найкраще зв'язок працює в окупованому Севастополі.

Раніше повідомлялося, що жителі окупованого Донецька продовжують їздити з різних районів у ті точки міста, де можна зловити мобільний сигнал Vodafone — заради декількох хвилин розмови з рідними і друзями, які проживають на підконтрольній Україні території.

QHA