СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Сімферополі 24 квітня відбулася акція протесту студентів так званого Кримського федерального університету (Таврійський національний університет — до анексії півострова). Про це повідомляє підконтрольне окупантам видання «Кримінформ».

На мітингу зібралися учні вузу, які висловили невдоволення роботою ректора «університету» Сергія Донича.

— Пікетники стверджують, що висловлюють думку представників усіх структурних підрозділів вищого навчального закладу, однак назвати факультети навчання і свої імена вони відмовилися, — стверджують представники кримської преси.

При цьому сам Донич сказав, що готовий піти з посади, якщо про це попросить міністерство освіти і науки Російської Федерації. Незаконно обраний від Криму член Ради Федерацій РФ Сергій Цеков порадив ректору КФУ «набратися мужності та написати заяву».

Нагадаємо, ректор «Кримського федерального університету» Сергій Донич займав посаду першого заступника Голови Верховної Ради Криму з 2011 року, і залишився на ній в уже незаконному «уряді» Криму після анексії півострова Росією. У 2015 році він покинув пост у «Верховній раді Криму» і став ректором «КФУ».

ФОТО: інтернет

QHA