СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Напередодні виборів президента РФ в окупованому Севастополі масово звільняються працівники виборчих комісій.

Кримчани скаржаться на низькі зарплати у районі 10 тисяч рублів (близько 5 тис. гривень) і величезний обсяг роботи. Місцеві політики з КПРФ і "Справедливої ​​Росії", коментуючи ситуацію, зазначають, що через масові звільнення у севастопольських дільничних виборчих комісіях довелося скликати позачергове засідання "міськвиборчкому".

— Я намагався з'ясувати, чому так сталося. Мені відповіли, що раніше були якісь неправомірно високі виплати, — зазначає "Перший секретар севастопольського міськкому КПРФ" Василь Пархоменко.

У Севастопольському "міськвиборчкомі" називають ситуацію "плановою ротацією", а член ЦВК РФ Антон Лопатін зазначає, що скарги працівників пов'язані «з роз'ясненням порядку нарахування зарплати».

У свою чергу, громадські діячі в Криму, які підтримують Путіна, кажуть, що масове звільнення може зірвати вибори, адже члени виборчих комісій можуть не встигнути підготуватися до них.

Останнім часом в окупованому Криму працівники все частіше говорять про незадовільні умови роботи. Раніше QHA повідомляло, що працівники «Кримавтотрансу» скаржаться на побої з боку дирекції.

 Джерело: Комерсант

QHA