СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Заступник глави підконтрольного Кремлю муфтія Духовного управління мусульман Криму Айдер Ісмаїлов заявив, що на анексованому півострові готують попередню «дорожню карту» щодо стягнення репарацій за спалені нацистами під час окупації кримські села.

За його словами, в розробці «дорожньої карти» брали участь юристи.

Ісмаїлов відзначив, що експертам необхідно вирахувати матеріальні та моральні збитки, завдані нацистами під час окупації Криму.

— Під час окупації були також зруйновані мечеті, медресе і церкви — ми ведемо мову не тільки про кримськотатарські селах. А далі юристи з цими матеріалами і цифрами працюватимуть у взаємодії з профільними комітетами, міністерствами Російської Федерації, сідатимуть за стіл переговорів і звертатимуться до тієї сторони, в якої ми будемо запитувати компенсації, — сказав він.

Нагадаємо, раніше підконтрольний Кремлю заступник муфтія мусульман регіону Айдер Ісмаїлов повідомив про створення в окупованому Криму так званої Ради кримськотатарського народу, яка має нібито забезпечувати зв'язок між так званими властями і населенням.

QHA