СОЛОНЕ ОЗЕРО (QHA) -

У Джанкойському районі окупованого Криму, недалеко від кордону з материковою частиною України, розпочато зведення нової телевежі.

Проект договору про будівництво опублікований на сайті держзакупівель Росії.

Там зазначено, що радіотелевізійну станцію, яка отримала назву «Солоне Озеро», замовило підприємство «Російська телевізійна і радіомовна мережа», що належить державі РФ.

У пункті «Підстава для проведення робіт» говориться: «Необхідність прийняття термінових заходів для реалізації заходів щодо забезпечення населення Республіки Крим повноцінним мовленням російських каналів і можливістю вільного прийому вітчизняних теле- і радіопрограм у термін до кінця грудня 2017 року».

Відзначимо, що висота металевої щогли вежі складе 151 метр. Точна локація: Джанкойський район, землі Єрмаковського сільського поселення, за межами села Солоне озеро.

Крайнім терміном виконання московські замовники вказали у договорі 1 травня 2018 року.

Нагадаємо, у кінці лютого 2014 року в Криму з'явилася бронетехніка і військовослужбовці РФ у формі без розпізнавальних знаків. 25 лютого були зафіксовані перші спроби блокування українських військових кораблів.

У ніч на 27 лютого окупантами була захоплена будівля Верховної Ради АРК. Після цього на півострові почалося відкрите активне блокування військових частин ЗСУ, викрадення і захоплення у полон військових.

16 березня 2014 року в Криму відбувся незаконний «референдум» під контролем Збройних сил РФ. 18 березня Росія, підписавши «договір про приєднання Криму», анексувала український півострів. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії, яка продовжує заперечувати факт окупації півострова.

ФОТО: інтернет

QHA