КЕРЧ/КЕРИЧ (QHA) -

Так звана "Рада міністрів Криму" передала Російському Федеральному агентству залізничного транспорту 70 земельних ділянок у Ленінському районі під залізничні підходи до Кримського мосту.

Відповідне розпорядження ухвалили на засіданні маріонеткового уряду.

— Даний проект розпорядження підготовлений у зв'язку із необхідністю передачі земельних ділянок (у Ленінському районі) з державної власності Республіки Крим у федеральну власність в рамках реалізації об'єкта «Будівництво залізничних підходів до транспортного переходу через Керченську протоку», сказано у пояснювальній записці до розпорядження.

Раніше політолог Кирил Сазонов заявив, що будівництво Керченського мосту з окупованого Криму в сусідню Росію має стати одним з козирів глави РФ Володимира Путіна у президентській кампанії.

Нагадаємо, в Росії завершилося онлайн-голосування за назву мосту через Керченську протоку між окупованим Кримом і РФ. Перемогла назва "Кримський міст". На другому місці опинилася назва "Керченський міст", на третьому "Міст возз'єднання".

Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко раніше заявив, що будь-яка компанія, яка причетна до будівництва Керченського мосту, потрапить під міжнародні санкції.

Міністр додав, що це чітка позиція американських і європейських партнерів України, що є серйозним аргументом.

QHA