СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Так званий "уряд Севастополя" прийняв розпорядження про вилучення для потреб міста земельних ділянок і нерухомості у районі Балаклавської бухти.

Йдеться про всі причали і земельні ділянки на східному березі Балаклавської бухти, що розташовані поблизу них, які в даний момент знаходяться в приватній власності та використовуються на правах оренди.

— Проект підготовлений з метою розвитку пріоритетного проекту — розвитку Балаклавської бухти, — заявив під час засідання уряду "директор міського департаменту з майнових та земельних відносин" Рустем Зайнуллін.

Вочевидь, окупаційна влада має на меті знищити туристичний сектор півострова. Вчора так звані депутати "кримського парламенту" відразу в двох читаннях підтримали проект закону  "Про введення курортного збору".

Документом пропонується встановити ставку курортного збору з 1 травня по 30 вересня у розмірі 10 рублів на добу, з 1 січня по 30 квітня і з 1 жовтня по 31 грудня — у розмірі 0 рублів.

Нагадаємо, раніше окупанти з гордістю рапортували про те, що за 2017 рік через будівництво траси "Таврида" у кримчан було вилучено понад 1 тис. ділянок землі сільськогосподарського призначення.

QHA