СЕВАСТОПОЛЬ \ Ак'яр (QHA) -

Російські окупанти у Севастополі почали примусово вилучати земельні ділянки і комплекси автозаправних станцій, розташовані на території запланованої реконструкції Камишівського шосе.

Йдеться про вилучення у так звану держвласність ділянки площею 3 тис. кв. м і будинків на АЗС площею 35,8 кв. м, двох ділянок площею 367 і 1460 кв. м, а також будівлі АЗС площею 127,9 кв. м.

Маріонеткова влада вилучає ділянки та майно у компаній "Барвінок" та "Кримнафтосервіс".

На знімку чорним овалом виділені об'єкти "Барвінку".

— Ці об'єкти розташовані на Камишівському шосе і належали фірмам "Барвінок" та "Кримнафтосервіс", відповідно пов'язані з групою компаній-нафтотрейдерів ATAN, — йдеться у повідомленні.

На знімку чорними овалами виділені об'єкти "Кримнафтосервіса"

Судові процеси з компаніями "Барвінок" та "Кримнафтосервіс" — перші з категорії про примусове вилучення земель у тимчасово окупованому Криму.

Нагадаємо, у листопаді минулого року окупаційна влада Росії розпродала майно генерального директора кримськотатарського телеканалу АTR, одного з організаторів Громадянської блокади Криму Ленура Іслямова — офісне приміщення у Сімферополі і спортивно-оздоровчий центр у Гурзуфі.

Офіс площею 480,3 кв м, розташований на проспекті Кірова, 74а, у Сімферополі, продали за 16,1 млн. рублів при початковій вартості у 29 млн. рублів.

Джерело: Цензор.нет

QHA