КИЇВ (QHA) -

Протягом поточного року проїзд у столичній підземці може подорожчати приблизно на 50%. Про це в коментарі для ТСН.ua заявив заступник керівника метрополітену Києва Дмитро Пеклун.

Плануємо, тому що подорожчала електроенергія. Подорожчала в рази, а це основний ресурс, який ми використовуємо для перевезень, зазначив Пеклун, відповідаючи на питання про можливе підвищення тарифів.

Крім того, підвищення вартості проїзду пояснюється зростанням цін на комплектуючі та витратні матеріали, а також індексацією зарплат працівників підприємства.

Підприємство не може собі дозволити працювати у збиток ... Тариф теоретично може бути, як в Європі. Але думаю, підвищення буде в межах 50%, підкреслив представник керівництва столичного метрополітену.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 23 березня мер Києва Віталій Кличко заявив, що робота київського метрополітену може бути зупинена через борги підприємства, і попросив розглянути це питання на засіданні РНБО.

Раніше виконавча служба заарештувала рахунки КП «Київський метрополітен» через заборгованість перед російською компанією «Укррослізинг». У період з 2010 по 2013 рік Київ заборгував цьому підприємству майже два мільярди гривень. У 2015 році «Укррослізинг» подав позов, і суд заарештував сто вагонів київського метро. Проте борг так і не було виплачено.

ФОТО: інтернет

QHA