КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 24 січня, на засіданні постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики було розглянуто і підтримано проект рішення «Про присвоєння комунальному підприємству Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) імені Ігоря Сікорського».

Про це заявив заступник голови КМДА Олексій Рєзніков, якого цитує прес-служба.

— Ми пройшли всі процедури щодо надання аеропорту «Київ» (Жуляни) назви імені авіаконструктора Сікорського. Ми отримали згоду трудового колективу, комісія з питань найменувань підтримала цю ініціативу, громадські обговорення пройдені. Залишилася справа за профільними комісіями Київради і безпосередньо голосуванням на засіданні Київради, — зазначив він.

Сьогодні в КМДА розглянули проект рішення на одній з трьох комісій. Після розгляду постійною комісією з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків і постійною комісією з питань транспорту, зв'язку та реклами проект буде внесено до порядку денного засідання Київради і запропонований для голосування депутатського корпусу.

Відзначимо, Ігор Сікорський — видатний український авіаконструктор, засновник компанії Sikorsky Aircraft, творець літаків-гігантів «Ілля Муромець» і Sikorsky S-29-A, першого у США літака-амфібії, гелікоптера одногвинтової схеми. Народився, виріс і навчався у Києві, після чого емігрував до США.

Раніше повідомлялося, що потік пасажирів з України до країн Євросоюзу через пункт пропуску аеропорту "Київ" (Жуляни) з початку дії безвізового режиму 11 червня збільшився на 60% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

QHA