КИЇВ (QHA) -

У Києві в річці біля станції метро «Славутич» місцевий житель знайшов особистий рюкзак з документами зниклої студентки медичного університету імені Богомольця Мукаддас Насирлаєвої. Про це повідомляють джерела у правоохоронних органах.

Рюкзак Насирлаєвої прибило течією річки до берега, де його виявив киянин і передав правоохоронцям.

У поліції зазначили, що документи студентки були у рюкзаку.

На даний момент тривають слідчі дії.

QHA повідомляло, що Міністерство охорони здоров'я призначило перевірку у зв'язку з роботою Національного медичного університету імені Богомольця з іноземними студентами. Заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський заявив, що перевірка в університеті включатиме в себе і роботу з іноземними студентами.

Нагадаємо, рішенням Міністерства охорони здоров'я (МОЗ), від сьогодні ректор Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця Катерина Амосова звільнена із займаної посади.

Офіційно причиною такого рішення став зрив іспиту, який мали складати студенти-стоматологи.

Варто відзначити, що студентка з Туркменістану Мукаддас Насирлаева, яка покінчила життя самогубством, також вчилася на стоматолога.

19 лютого рішенням керівництва Київського національного медуніверситету імені Богомольця заступник декана по роботі з іноземними студентами Тетяна Тимохіна відсторонена від виконання обов'язків на час розслідування самогубства туркменської студентки Мукаддас Насирлаевої.

Нагадаємо, дівчина стрибнула з мосту у Києві після того, як в університеті їй відмовили у видачі заяви на продовження посвідки на проживання. Деканат по роботі з іноземними студентами вчасно не подав документи Мукаддас до міграційної служби.

Джерело: УНН

QHA